Evet, “Kraliçe” Helen Mirren’dan bahsediyoruz. Ve evet, şu sonu hiç gelmeyecekmiş gibi duran aksiyon film serisi Hızlı ve Öfkeli’den.

Oscar, Tony, Emmy, BAFTA ne varsa süpürmüş, toplamadığı ödül kalmamış, hem kendi neslinin hem de genç nesilin gıptayla baktığı Helen Mirren resmen Fast 8‘de oynamak için gün sayıyor. Evet, bizzat kendisi sayıyor zira bu ünlü aktrise götürülmüş cömert bir teklif değil, tam aksine Helen Mirren’ın kendi isteğiyle oluşan bir durum. Meğer yılların usta drama oyuncusu tam bir hız tutkunuymuş.

Elle ile yaptığı röportajda otomobil tutkusundan bahseden usta oyuncu, oynadığı filmlerde özellikle otomobil sahnesi varsa mutlaka direksiyon başına geçmek için fırsat kolladığını, hız yapmaktan aşırı zevk aldığını belirtti. Konuyu asıl bomba habere getiren Mirren, yeni Fast & Furious filminde oynayacağını da birinci ağızdan açıkladı. Ayrıca Fast & Furious Twitter hesabı da haberi doğruladı.

 

 

Söz konusu haberden sonra filmin Wikipedia sayfası güncellendi ve Helen Mirren’ın eski bir CIA ajanını oynayacağı ortaya çıktı. Usta oyuncuyu Vin Diesel, Jason Statham ve Dwayne Johnson gibi isimlerle ve hız canavarı otomobillerle yan yana görmek gerçekten çok tuhaf olacak.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz