Bethesda Softworks, büyük heyecanla beklenen birinci şahıs shooter (FPS)oyunu Doom'un Xbox One, PlayStation 4 ve PC platformu için satışa sunulduğunu açıkladı.Bir türün doğuşuna neden olan ve bugüne kadar yapılmış en ilham verici oyunlardan biri kabul edilen Doom, vahşice eğlenceli ve zorlu bir modern shooter deneyimi ile geri dönüyor.

Birinci şahıs shooter türüne önderlik eden id Software stüdyosunda geliştirilen oyunda ister tek kişilik hikayede Cehennemin derinliklerinde iblis sürülerini yok etmekle meşgul olabilir, isterseniz de çok sayıda oyuncu bulunduğu çoklu oyuncu (multiplayer) modunda karşı karşıya oynayabilirsiniz. 

Acımasız iblisler, inanılmaz yıkıcı silahlar, hızlı ve akıcı hareketler bu heyecan dolu, FPS oyununun temellerini oluşturuyor. Kendi içeriğinizi kolayca yaratmak, oynamak ve dünyayla paylaşmak için DOOM SnapMapoyun editörünü kullarak oyun deneyiminizi daha da geliştirebileceksiniz.

Standart ve Digital Deluxe olmak üzere iki farklı paketle duyurulan DOOM'un standart paketi, 209 TL, Digital Deluxe paketi ise 329TL PlayStation Store'da satışa sunuldu.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz